Apartament Capri w Playa del Carmen - Wakacje w Meksyku
Apartament Capri w Playa del Carmen – Wakacje w Meksyku

Apartament Capri w Playa del Carmen – Wakacje w Meksyku

Wakacje w Meksyku komfort większy niż w hotelu

Jest to spokojny i cichy apartamentowiec z jedynie 15 mieszkaniami, w którym można czuć się bezpiecznie i cieszyć się wakacjami wraz z rodziną lub przyjaciółmi.

Apartament posiada wszystko, czego będziesz potrzebował na Twoich wakacjach w Meksyku. Ładny i nowoczesnym wystrój, dwie sypialnie, salon z dużymi i bardzo wygodnymi kanapami, telewizor i WIFI. W pełni wyposażona kuchnia i pomieszczenie z pralką do ubrań.

Sypialnie są bardzo przestronne, w porównaniu z podobnymi apartamentami, nie wspominając o hotelach. W obu sypialniach znajdują się łóżka typu king-size i łazienka oraz taras z widokiem na basen. Na tarasie można zjeść śniadanie lub lunch. Apartament oferuje również parking dla posiadaczy samochodów.

Świetna lokalizacja w samym sercu Playa del Carmen. Bardzo blisko plaży i tylko jedną przecznicę od sklepów, restauracji, barów itp. Na tej samej ulicy, około 10 minut spacerem, są dwa duże supermarkety.

Ten apartament ma wszystko, czego potrzebujesz do wypoczynku! Lokalizacja, obsługa, komfort i basen, aby cieszyć się słonecznymi dniami!

Kontakt

Więcej apartamentów

Wyprawy