Meksyk - Wycieczki Fakultatywne - Poznaj Meksyk
Meksyk – Wycieczki Fakultatywne

Meksyk – Wycieczki Fakultatywne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek po Meksyku.

Meksyk to idealne miejsce na spędzenie urlopu niezależnie od tego, czy chcesz poleniuchować na plaży, czy interesuje Cię historia i kultura, wrażenia kulinarne, uliczne parady, sztuka, architektura, a może niesamowita przyroda i natura? W Meksyku znajdziesz to wszystko! Dołącz do jednej z naszych wycieczek fakultatywnych.

Jedno lub kilkudniowe Wycieczki po Meksyku w 2023 i 2024 roku, startujemy z Jukatanu – Riviera Maya (Cancun, Playa del Carmen, Tulum, Puerto Morelos):

Meksyk Wycieczka dwudniowa, objazd po Jukatanie
Meksyk Wycieczka objazdowa na wyspę HOLBOX jedodniowa
Meksyk wyceczka na Chichen Itza, cenotę i Valladolid
Wycieczka do Meksyku Magiczna rzeka, jeden dzień
Wycieczka Meksyk na wyspę Holbox
Wycieczka do Meksyku - Tulum, Cenota i wioska Majów

Jeżeli na powyższej liście wycieczek nie znajdziesz interesującej Ciebie propozycji, zapoznaj się ofertą naszych wypraw do Meksyku, czyli 12 – 18 dniowych wyjazdów z polskojęzycznym przewodnikiem po unikalnych miejscach, z dala od turystycznego szlaku. Te wyjazdy rozpoczynamy z Miasta Meksyk lub z Riviera Maya (Półwysep Jukatan) – w zależności od programu (kliknij poniżej):


Zadaj nam pytanie odnośnie naszych wycieczek po Meksyku, lub po prostu ją zarezerwuj – wypełnij poniższy formularz, odezwiemy się wkrótce na podane dane kontaktowe.

Jeżeli chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili - zostaw swój numer telefonu.

Nasze wycieczki to doskonała okazja, aby poznać niezwykłe krajobrazy, bogatą kulturę oraz zabytki tego niesamowitego kraju. Jesteśmy specjalistami w organizacji podróży. Od lat mieszkamy w Meksyku i zajmujemy się tu prowadzeniem turystycznych wyjazdów.

Meksyk to kraj kontrastów i niepowtarzalnego charakteru, Podczas naszych wycieczek objazdowych będziesz miał okazję poznać przepiękne miasta, kolonialne miasteczka, rdzenne wioski, studnie krasowe (cenoty), rajskie wyspy, karaibskie plaże, prekolumbijskie zabytki. Zanurzysz się także w kulturze i tradycjach Meksyku, poznając zwyczaje i codzienne życie mieszkańców tego różnorodnego kraju.

Nasze wycieczki są zawsze zorganizowane z myślą o Was, gwarantujemy Wam super przygodę, profesjonalne podejście, najlepszych przewodników, kameralne grupy, komfortowy transport i unikalne, autorskie programy wyjazdów wynikające z wieloletniego doświadczenia i włożonej w odkrywanie Meksyku naszej pasji.

Dlaczego najlepszym wyborem jest Wycieczka i Meksyk?

Wycieczka objazdowa to najlepszy wybór dla osób, które chcą poznać ten piękny kraj i jego kulturę w całości. Bez kompromisów i rezygnowania z atrakcji, ze względu na brak czasu lub nieznajomość miejscowych realiów podróżowania. Podczas naszej wycieczki będziesz miał możliwość zobaczyć wiele niezwykłych miejsc, takich jak piękne plaże, miejsca historyczne, przyrodnicze ciekawostki. Miejsca, do których samemu trudno będzie zorganizować Ci bezpieczny dojazd.

Będziesz miał okazję poznać kulturę i tradycję Meksyku, z jej bogatym dziedzictwem i różnorodną kuchnią, również w miejscach, gdzie masowa turystyka nie odcisnęła się na realiach życia mieszkańców. Nasi przewodnicy to pasjonaci, z wieloletnim doświadczeniem, znający miejsca, które odwiedzimy na wycieczce jak własną kieszeń. Z chęcią podzielą się z Wami swoją wiedzą i obserwacjami dotyczącymi meksykańskiej społeczności, codziennego życia i historii.

Zarezerwuj miejsce już dzisiaj i przygotuj się na wspaniałą przygodę życia.

Razem z nami poznaj piękny Meksyk. Wycieczki, które będziesz jeszcze długo wspominał po powrocie do domu. Przyroda, przygoda i kultura, gwarantujemy niezapomniane wrażenia na naszych intensywnych objazdach po przepięknym Meksyku.