O Nas - Poznaj Meksyk - Aranżujemy podróże do Meksyku
O Nas

O Nas

Jesteśmy pasjonatami podróży od prawie 20 lat, zwiedziliśmy na własną rękę takie kraje jak Indie, Sri Lanka, Tajlandia, Kambodża, Laos, Kirgistan, Gruzja czy Tanzania (w sumie na ten moment 40). Zawsze jednak fascynowała na Ameryka Łacińska.

Dwa lata temu postawiliśmy nie czekać dłużej i nie przegapić tych cudownych miejsc, gór, lagun i białych plaż oraz tego czegoś, magicznego klimatu tworzonego przez niesamowicie otwartych i życzliwych mieszkańców Ameryki Łacińskiej. Zdecydowaliśmy się zmienić nasze życie o 180 stopni, rzuciliśmy pracę i wyruszyliśmy w niekończącą się podróż życia po Ameryce Łacińskiej!

W ciągu pierwszego roku zwiedziliśmy takie kraje jak Boliwia, Peru, Kolumbia, Ekwador, Nikaragua, Kostaryka i Panama. Teraz znamy je jak własną kieszeń i zakochaliśmy się w nich. A już absolutnie nasze serca skradł Meksyk! Poznaliśmy w nim fantastyczne miejsca w kilkunastu stanach i nadal eksplorujemy kolejne w trybie „slow travel” czyli poznając dogłębnie, nie tylko popularne miejsca, ale i te z dala od utartych szlaków.

Chcemy również Ciebie zarazić tą miłością. Jeśli tylko chcesz, możesz poznać Meksyk – przyjechać na wakacje lub wyprawę życia, pomożemy we wszystkim co potrzebne i podzielimy się naszym doświadczeniem i naszą historią. A Twoja historia jest do napisania, na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego z nami?

Nie tylko dlatego, że kochamy podróżować i mamy w tym ogromne doświadczenie.

Jesteśmy dojrzałymi osobami (40+) z wieloletnim doświadczeniem na odpowiedzialnych, kierowniczych stanowiskach, co nauczyło nas nie tylko doskonałego, racjonalnego planowania i dalekowzrocznego przewidywania różnych scenariuszy oraz błyskawicznego reagowania na nie; ale też rozwagi, rozsądku i odpowiedzialności, a także dbałości o szczegóły.

Do zobaczenia w Meksyku!

Monika i Marcin

Zapraszamy na wakacje w Meksyku
Marcin i Monika przy turkusowym wodospadzie w Meksyku

Kontakt