O Nas - Poznaj Meksyk - Aranżujemy podróże do Meksyku
O Nas

O Nas

Działamy w ramach polsko-meksykańskiego biura podróży
Aguila Viajes, wpisanego do rejestru firm turystycznych w Meksyku pod numerem „04140670418”, którego jesteśmy współwłaścicielami.

A jak zaczęła się nasza przygoda z Meksykiem…

Jesteśmy pasjonatami podróży od prawie 20 lat, zwiedziliśmy na własną rękę takie kraje jak Indie, Sri Lanka, Tajlandia, Kambodża, Laos, Kirgistan, Gruzja czy Tanzania (w sumie na ten moment 40). Zawsze jednak fascynowała na Ameryka Łacińska.

Kilka lat temu postawiliśmy nie czekać dłużej i nie przegapić tych cudownych miejsc, gór, lagun i białych plaż oraz tego czegoś, magicznego klimatu tworzonego przez niesamowicie otwartych i życzliwych mieszkańców Ameryki Łacińskiej. Zdecydowaliśmy się zmienić nasze życie o 180 stopni, rzuciliśmy pracę i wyruszyliśmy w niekończącą się podróż życia po Ameryce Łacińskiej!

W ciągu pierwszego roku zwiedziliśmy takie kraje jak Boliwia, Peru, Kolumbia, Ekwador, Nikaragua, Kostaryka i Panama. Teraz znamy je jak własną kieszeń i zakochaliśmy się w nich. A już absolutnie nasze serca skradł Meksyk, gdzie postanowiliśmy zamieszkać! Poznaliśmy w nim fantastyczne miejsca w kilkunastu stanach i nadal eksplorujemy kolejne w trybie „slow travel” czyli poznając dogłębnie, nie tylko popularne miejsca, ale i te z dala od utartych szlaków, których nie znajdziecie w żadnych przewodnikach. Wszystko po to, aby dzielić się nimi z Wami.

Chcemy również Ciebie zarazić tą miłością. Jeśli tylko chcesz, możesz poznać Meksyk – przyjechać na wakacje lub wyprawę życia, pomożemy we wszystkim co potrzebne i podzielimy się naszym doświadczeniem, wiedzą i naszą historią. A Twoja historia jest do napisania, na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego z nami?

Nie tylko dlatego, że kochamy podróżować i mamy w tym ogromne doświadczenie. Bardzo dobrze znamy Meksyk, samych Meksykanów i wiemy jak zorganizować podróż tak, aby była bezpieczna i ciekawa.

Jesteśmy dojrzałymi osobami (40+) z wieloletnim doświadczeniem na odpowiedzialnych, kierowniczych stanowiskach, co nauczyło nas nie tylko doskonałego, racjonalnego planowania i dalekowzrocznego przewidywania różnych scenariuszy oraz błyskawicznego reagowania na nie; ale też rozwagi, rozsądku i odpowiedzialności, a także dbałości o szczegóły.

Do zobaczenia w Meksyku!

Monika i Marcin

Aguila Viajes – Aguila EuroMex Travel, S.A. DE C.V.
Manuel Gomez Pedraza #352
Col. Guadalupe Victoria, C.P. 48317
Puerto Vallarta, Jalisco, Meksyk

Zapraszamy na wakacje w Meksyku
Marcin i Monika przy turkusowym wodospadzie w Meksyku

Kontakt

To był bardzo fajny, różnorodny plan
Wyprawa
2019-06-28
    

(...)Podróżowanie z Marcinem i Moniką było bardzo dobrze zorganizowane, bezpieczne i bardzo przyjemne! Zdecydowanie są ciepłymi i fajnymi ludźmi, z poczuciem humoru i dużym zaangażowaniem w to, aby wszyscy czuli wakacyjną swobodę, luz i dobrą zabawę 🙂 Oni zajęli się całą logistyczną częścią wycieczki, a ja mogłam się spokojnie relaksować. Miałam też poczucie, że starają się przekazać swoją pasję i miłość do Meksyku (...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Każdy dzień pełen był nowych przygód i pięknych widoków
2019-11-10
    

(...)Każdy dzień pełen był nowych przygód i pięknych widoków – od małych, uroczych miasteczek, po przecudne wodospady. Pojechaliśmy ze względu na Dia de los Muertos, co było dla nas fascynującym przeżyciem (polecam każdemu), ale to co pokazali nam Monika z Marcinem wprawiało w osłupienie! 🙂 maleńka wioska w górach Oaxaca na pewno była dla nas numerem 1 i pytanie: jak u diabła udało im się tu trafić? (...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Odwiedzaliśmy miejsca, gdzie nie docierają turyści.
2019-11-29
    

(...)Świetna organizacja i prowadzenie. Na niespodziewane przeszkody czy problemy, natychmiast znajdowali rozwiązanie. Plan nie był sztywny, wszystkie zmiany ustalaliśmy wspólnie. I tu muszę dodać, że Grupa była idealna! Zero konfliktów i zgodnie zatwierdzaliśmy zmiany, wynikające z przyczyn niezależnych.
Podsumowując, Meksyk nie był moim marzeniem do odwiedzenia ale już na miejscu, a tym bardziej po powrocie do Polski czuję, że muszę tam wrócić!(...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Zobaczyliśmy miejsca które nas urzekły, zachwyciły, czasami była i adrenalina
2019-12-01
    

(...)Gorąco polecam usługi Moniki i Marcina tym wszystkim, którzy chcą poznać Meksyk nie tylko z okien autobusu i w dużym tempie, ale tak naprawdę poznać Meksyk, jego kulturę, kuchnię (a jest co degustować) i nieskażone miejsca przyrodnicze, mało znane, które szokują swoją urodą oraz egzotyką. Każde miejsce, w którym byliśmy, Monika i Marcin osobiście odwiedzili wcześniej, co dawało nam komfort, że nie jedziemy gdzieś w "ciemno". (...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Zobaczysz miejsca gdzie próżno szukać białych turystów
2019-12-02
    

Jeśli myślisz o tym aby poznać Meksyk, ale taki prawdziwy?
Jeśli resorty i leżenie na plaży Cię nudzą a kręcą Cię ciekawe miejsca, ludzie, relacje z nimi i prawdziwe sytuacje? Jeśli nie lubisz sztuczności, atrakcji wypicowanych pod turystów a wolisz prawdziwość i naturalność?
Gwarantuję Ci, że Monika i Marcin pokażą Ci właśnie taki Meksyk. Zobaczysz miejsca gdzie próżno szukać białych turystów z popkornem i aparatami na szyjach, za to zachwycisz się dziewiczymi zakątkami, przyrodą i widokami. (...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Pokazali nam całkiem spory kawałek Meksyku
2019-12-03
    

Meksyk to kolejny z krajów w naszych wyprawach, który fascynował i pociągał. Tym razem wybraliśmy się nie sami, ale stworzyliśmy grupę, której przewodzili Monika i Marcin, pasjonaci podróży, obecnie w niekończącej się podróży po Ameryce Łacińskiej. Upodobali sobie Meksyk i wiele o nim wiedzą. Swoją wiedzą potrafią się dzielić w sposób barwny i interesujący, opowiadają dowcipnie i z humorem. Pokazali nam całkiem spory kawałek Meksyku, w niewiele ponad dwa tygodnie odwiedziliśmy i przepiękne wodospady i jaskinie, odpoczywaliśmy na gorącej plaży i wspinaliśmy się na góry.(...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Meksyk od zawsze był moim marzeniem
2019-12-05
    

(...)Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na takich pasjonatów i meksykofilów jak Monia i Marcin! Przyjęli nas ponad programowo (byliśmy kilka dni dłużej niż grupa) - za co jesteśmy wdzięczni! Dzięki nim, wyjazd był bardzo owocny - w wiedzę o tym kraju, zwyczajach, smakach, legendach... Fajnie, że można połączyć pasję ze sposobem na życie - tego wam zazdrościmy i życzymy wielu owocnych wypraw!
Na kolejną Meksykańską jedziemy z wami kochani 🙂 Polecamy wszystkim podróżnikom wyjazdy z tymi szaleńcami. Nie będzie łatwo - oj nie - ale będzie to przygoda życia! (...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Bardzo dziękuję za piękną wycieczkę
Motyle w środku zimy
2020-02-07
    

Monika i Marcin stanęli na wysokości zadania pod każdym względem. Potrafili sprawić, że grupa czuła się zgrana, niezależnie od wieku. Czułam się bezpiecznie, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zobaczyłam zapierające dech w piersiach miejsca, praktycznie niedostępne dla zwykłego turysty i bez wątpienia mogę napisać, że odbyłam wyprawę życia. Bez wahania polecam. Ewa 🙂
Zobacz wszystkie opinie .

Zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam
Wyprawa
2020-02-09
    

(...)Skontaktowałam się z Nimi i moja decyzja była błyskawiczna.,jadę! W ciągu 3 dni kupiłam bilet załatwiłam urlop i byłam gotowa na przygodę. Nie zawiodłam się ani trochę, wręcz przeciwnie, zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam, bo Meksyk zafundował nam dodatkowe bonusy: widok świeżo wyklutych żółwi zmierzających do oceanu czy zaproszenie na domową uroczystość gdzie mogliśmy zobaczyć lokalne zwyczaje.
Meksyk ze swoim pięknem, różnorodnością, kulturą i ludźmi ich ciepłem i otwartością wywarł na mnie ogromne wrażenie.(...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Wróciłam z kawałkiem tego świata do domu
Wyprawa
2020-02-19
    

Wróciłam z kawałkiem tego świata do domu
Meksyk przyjął mnie w swoje objęcia. Zakochałam się w soczystych owocach, bogactwie kultury oraz ludzkiej serdeczności. Dzięki Monice i Marcinowi poznałam zwyczajnych ludzi tego wyjątkowego kraju. Poznałam kraj innej prawdy, innej rzeczywistości. Doznałam znacznie więcej ciekawych wrażeń niż sobie zakładałam przed podróżą. (...)
Przeczytaj cały opis
Zobacz wszystkie opinie .

Napisz do nas