Odwiedzaliśmy miejsca, gdzie nie docierają turyści. - Poznaj Meksyk
Odwiedzaliśmy miejsca, gdzie nie docierają turyści.

Odwiedzaliśmy miejsca, gdzie nie docierają turyści.

Marzena
2019-11-29
    
Odwiedzaliśmy miejsca, gdzie nie docierają turyści.

Na wyjazd zapisałam się bez zastanowienia. Spodobała mi się oferta i jej przejrzystość w sprawach finansowych. Bez namysłu wykupiłam bilet. Miałam do wyboru opcję 15 lub 18 dni. Dołożyłam do tego jeszcze 5. I teraz żałuję, że za mało! Odwiedzaliśmy miejsca, gdzie nie docierają turyści. Poznawaliśmy Meksyk „od środka”. Przemieszczaliśmy się taksówkami, autobusami, metrobusem, metrem tak jak inni mieszkańcy tego kraju. Wszędzie życzliwość i przyjazne nastawienie. Dzięki Monice i Marcinowi jedliśmy nie w restauracjach jak turyści, a na Mercado albo w miejscowych knajpkach, wśród tubylców. Poznaliśmy wszystkie smaki Meksyku.
Świetna organizacja i prowadzenie. Na niespodziewane przeszkody czy problemy, natychmiast znajdowali rozwiązanie. Plan nie był sztywny, wszystkie zmiany ustalaliśmy wspólnie. I tu muszę dodać, że Grupa była idealna! Zero konfliktów i zgodnie zatwierdzaliśmy zmiany, wynikające z przyczyn niezależnych.
Podsumowując, Meksyk nie był moim marzeniem do odwiedzenia ale już na miejscu, a tym bardziej po powrocie do Polski czuję, że muszę tam wrócić! Zakochałam się w nim. Dlatego szczerze mogę polecić Monikę i Marcina z Poznaj Meksyk.


Comments are closed.