Zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam - Poznaj Meksyk
Zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam

Zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam

Ula
2020-02-09
    
Zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam

Od dawna miałam chęć na jakiś ciekawy wyjazd. Nie miałam sprecyzowanego kierunku ani terminu wyjazdu. Oglądałam różne oferty ale żadna z nich jakoś szczególnie mnie nie zafascynowała.

Na ofertę Moniki i Marcina trafiłam na fb przez przypadek (tylko że w życiu nie ma przypadków) i od razu wiedziałam że to jest to czego szukam. Motyle, wodospady, wulkan, kultura i historia. Skontaktowałam się z Nimi i moja decyzja była błyskawiczna.,jadę! W ciągu 3 dni kupiłam bilet załatwiłam urlop i byłam gotowa na przygodę. Nie zawiodłam się ani trochę, wręcz przeciwnie, zobaczyłam i przeżyłam więcej niż się spodziewałam, bo Meksyk zafundował nam dodatkowe bonusy: widok świeżo wyklutych żółwi zmierzających do oceanu czy zaproszenie na domową uroczystość gdzie mogliśmy zobaczyć lokalne zwyczaje.

Meksyk ze swoim pięknem, różnorodnością, kulturą i ludźmi ich ciepłem i otwartością wywarł na mnie ogromne wrażenie.

Wielka w tym zasługa Moniki i Marcina bo pokazali nam tak cudowne miejsca, do których już tęsknię. Opiekowali się Nami przez cały pobyt chociaż czasami trudno było ogarnąć naszą nie małą gromadkę, cierpliwie tłumaczyli karty dań.

Dzika plaża, czy wodospady z turkusową wodą, czy każde miejsce które widziałam w czasie tej wyprawy skradły moje serce. Gdyby nie pasja Moniki i Marcina na pewno nigdy nie zobaczyłabym tych miejsc. Dziękuję i na pewno wrócę jeszcze do Meksyku


Comments are closed.