Zobaczyliśmy miejsca które nas urzekły, zachwyciły, czasami była i adrenalina - Poznaj Meksyk
Zobaczyliśmy miejsca które nas urzekły, zachwyciły, czasami była i adrenalina

Zobaczyliśmy miejsca które nas urzekły, zachwyciły, czasami była i adrenalina

Krzysztof
2019-12-01
    
Zobaczyliśmy miejsca które nas urzekły, zachwyciły, czasami była i adrenalina

Meksyk planowałem od dawna, ale nie interesowały mnie oferty biur podróży, które nie spełniały moich oczekiwań co do poznania Meksyku, ludzi, obyczajów, kuchni, przyrody, bardziej od tzw. „podszewki”.

W internecie z grupą bliskich znajomych, z którymi podróżujemy już od lat, znaleźliśmy  Monikę i Marcina (w internecie wystarczy wpisać – Poznaj Meksyk)  i Oni pomogli nam zaplanować wyprawę do Meksyku.

Monika i Marcin uczestniczyli z nami razem w podróży oraz pozałatwiali cała logistykę. Zobaczyliśmy miejsca które nas urzekły, zachwyciły, czasami była i adrenalina (konno na wulkan), przepiękne wodospady, ciepłe źródła , wspaniałe miejsce nad Oceanem Spokojnym z dziewiczymi plażami i żółwiami, które w tym czasie wypływały z Oceanu i składały jaja. Nie będę rozpisywał się nad poszczególnymi miejscami, bo Meksyk ma bardzo dużo atrakcji, nie tylko historycznych, ale również przyrodniczych, kulinarnych, nie mówiąc o wielu gatunkach zwierząt , ptaków , ryb.

Oprócz tych atrakcji bardzo doceniliśmy wszyscy (8 osób) atmosferę, którą stworzyli Monika z Marcinem. Po kilku dniach mieliśmy wrażenie, że znamy się od lat. Była w tej wyprawie pewna elastyczność co do programu i tempa, co pozwalało nam bez stresu i pośpiechu realizować ustalony plan.

Gorąco polecam usługi Moniki i Marcina tym wszystkim, którzy chcą poznać Meksyk nie tylko z okien autobusu i w dużym tempie, ale tak naprawdę poznać Meksyk, jego kulturę, kuchnię (a jest co degustować) i nieskażone miejsca przyrodnicze, mało znane, które szokują swoją urodą oraz egzotyką. Każde miejsce, w którym byliśmy, Monika i Marcin osobiście odwiedzili wcześniej, co dawało nam komfort, że nie jedziemy gdzieś w „ciemno”.

Jak tylko czas pozwoli, to chętnie wrócę tam jeszcze raz.


Comments are closed.