Wyprawy i wycieczki objazdowe - Poznaj Meksyk - Wycieczki objazdowe poza utartym szlakiem
Wyprawy i wycieczki objazdowe

Wyprawy i wycieczki objazdowe

Chcesz zobaczyć prawdziwy Meksyk, poza utartą trasą, poznać miejsca mało znane, meksykańską kulturę, kuchnię różnych regionów, zobaczyć zabytki, piękną przyrodę oraz przeżyć prawdziwą meksykańską wyprawę? Meksyk czeka na Ciebie!


Zobacz nadchodzące wycieczki objazdowe do Meksyku w 2024 i 2025 roku

Wycieczka objazdowa Meksyk 2024 Październik Listopad
Meksyk wycieczka Dia de los Muertos
Wyprawa Meksyk, listopad 2024
Meksyk wycieczka objazdowa luty 2024
Wycieczka objazdowa Meksyk 2025
Inne terminy wypraw i wycieczek objazdowych do Meksyku w 2024 i 2025 roku

Chcesz poznać szczegóły naszych wycieczek objazdowych po Meksyku? Kliknij powyżej na obrazek konkretnej wyprawy.

Uwaga! Pracujemy nad kalendarzem wypraw i kolejnymi trasami na 2025 rok!
Jeśli interesuję Cię jakiś termin lub miejsce – daj nam znać TUTAJ, uwzględnimy to w planach 👍


Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzenia na zadane pytanie i kontaktu z Tobą

Zapoznaj się również z naszą ofertą wycieczek fakultatywnych z Riviera Maya.

Operujemy w ramach meksykańskiego biura podróży, jednak wszystkie trasy naszych wypraw i wycieczek objazdowych w Meksyku tworzymy i prowadzimy autorsko, samodzielnie – bazując na wieloletnich, osobistych doświadczeniach z podróży i odkrytych przez nas unikalnych miejscach. Przez ostatnie lata prowadzimy podróżnicze życie, specjalnie dla Was znajdujemy wciąż nowe miejsca i trasy. Chcemy się z Wami podzielić naszym doświadczeniem i tym, co w Meksyku jest najlepsze. 

Naszą ideą jest wyszukiwanie miejsc nietuzinkowych, o których nie przeczytacie w przewodnikach; miejsc magicznych i przede wszystkim autentycznych, a nie wykreowanych na potrzeby turystyki.

Duży nacisk kładziemy na wspieranie lokalnych społeczności. Staramy się wybierać takie atrakcje, które nie tylko warte są zobaczenia, ale z których dochód nie zasila kont wielkich korporacji, lecz przeznaczony jest dla mieszkańców okolicznych wiosek.

Nasze trasy są też bardzo różnorodne, bo wiemy jak różne bywają podróżnicze preferencje. Staramy się w naszych programach objazdowych zamieszczać po odrobinie wszystkiego: natury, architektury, zabytków i kultury przedhiszpańskiej czy przygody, ale poszczególne trasy często mają jeden z tych elementów jako dominujący. Wystarczy wybrać!

Wybrać można też charakter wyprawy i  stopień komfortu. 

Większość naszych wyjazdów to kameralne wycieczki objazdowe po Meksyku. Kontraktujemy na nie minibusa z kierowcą. Z nami przeżyjesz prawdziwą przygodę w małej grupie i poznasz autentyczny Meksyk, spotkasz się z Meksykanami i poznasz ich kulturę.  Znamy i kochamy Meksyk i Meksykanów – będziecie w dobrych rękach. 

Cześć wypraw realizujemy w stylu wypraw trampingowych czyli przemieszczamy się transportem publicznym (jednak gwarantującym komfort podróży), w miastach taksówkami, czasem transportem miejskim. Dbamy jednak o wasz komfort – śpimy w hotelach (zazwyczaj pokoje 2 osobowe z prywatnymi łazienkami) a nie w hostelach.

Wyprawy uruchamiamy już dla małych grup 2-6 osób – nie chcemy nikogo zostawić na lodzie lub w niepewności czy dojdzie ona do skutku, a maksymalna grupa jaką chcemy uformować to zazwyczaj 8-14 osób. Zależy nam aby była fajna integracja, energia, miłe i wspólne spędzanie czasu, a nie klimat autobusu wycieczkowego. Poznacie z nami realny Meksyk.

Na tej stronie będziemy publikować nasz kalendarz wypraw, które rejony Meksyku będziemy eksplorować  najbliższym czasie. Możesz dołączyć w zaproponowanym terminie, lub podać własny – przygotujemy propozycję wyjazdu specjalnie dla Ciebie!

Dlaczego wyprawa do Meksyku?

Meksyk to bardzo ciekawy kraj, znajdziesz tu niezliczoną liczbę cudów natury: wodospady, góry, błękitne laguny, kaniony oraz piękne plaże. Miejsca te są często oddalone od obszarów turystycznych i nie da się tam dotrzeć na jednodniowych wycieczkach z kurortów. Na wyprawie do Meksyku będziesz miał szansę poznać jego prawdziwe oblicze zarówno od strony przyrodniczej, jak i kulturowej – będziemy podróżowali po mniejszych miasteczkach i miejscowościach, w których życie toczy się zgodnie z meksykańskimi tradycjami i rytmem. Meksyk i wyprawa to dwa słowa, których nie da się rozłączyć!

Różne ciekawe miejsca w Meksyku i ich opisy znajdziesz na naszym blogu o Meksyku oraz na tej stronie (w języku angielskim): Co zobaczyć na wyjeździe do Meksyku.

Na tej stronie będziemy publikować nasz kalendarz wypraw, możesz zobaczyć, które rejony Meksyku będziemy eksplorować  najbliższym czasie. Możesz dołączyć w zaproponowanym terminie, lub podać własny – przygotujemy propozycję wyjazdu specjalnie dla Ciebie!