Wyprawy - Poznaj Meksyk - Podróżuj z nami poza utartym szlakiem
Wyprawy

Wyprawy

Chcesz zobaczyć prawdziwy Meksyk, poza utartą trasą, poznać miejsca mało znane, meksykańską kulturę, kuchnię różnych regionów, zobaczyć zabytki, piękną przyrodę oraz przeżyć prawdziwą meksykańską wyprawę? Meksyk czeka na Ciebie!


Nadchodzące wyjazdy do Meksyku w 2021 roku

Wyprawa Meksyk pazdziernik 2021
Wyprawa dia de los muertos 2021
wyprawa listopad 2020
Wyprawa Meksyk 2021 Grudzien

Chcesz poznać szczegóły, plany wjazdów? Kliknij powyżej na obrazek konkretnej wyprawy.

Uwaga! Ciągle pracujemy nad kalendarzem wypraw i kolejnymi trasami na 2021 rok!
Jeśli interesuję Cię jakiś termin lub miejsce – daj nam znać TUTAJ, uwzględnimy to w planach 👍


Chcesz dowiedzieć się więcej, lub zapisać się na wyjazd? Zadaj nam pytanie poprzez poniższy formularz:

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzenia na zadane pytanie i kontaktu z Tobą

Dołącz do naszej wyprawy! Na 2, 3 tygodnie, lub więcej. Zapraszamy Cię do współuczestniczenia i współtworzenia tej podróży życia!

Dlaczego współtworzenia? Bo proponowane przez nas programy są elastyczne, dopasujemy je wspólnie w zależności od ostatecznego terminu przelotów i preferencji Grupy. Dla chętnych może nie być to wycieczka ze ściśle zaplanowaną trasą i sztywnymi terminami noclegów. Zarezerwujemy je sobie na bieżąco, a jeśli dane miejsce nam się spodoba – możemy tam zostać dłużej. Chcecie w okolicy więcej atrakcji spoza programu? Nie ma sprawy! Ahoj, przygodo!

Uwaga, nie jest to typowa wycieczka objazdowa ani zorganizowana impreza turystyczna jaką oferują typowe biura podróży. Z nami przeżyjesz prawdziwą przygodę i poznasz prawdziwy Meksyk, spotkasz się z Meksykanami i poznasz ich kulturę. To tak naprawdę trampingowa wyprawa, z naszym wsparciem. Podróżujemy oczywiście razem z Wami, a znamy i kochamy Meksyk i Meksykanów – będziecie w dobrych rękach. Przemieszczamy się transportem publicznym, zazwyczaj klasy turystycznej, w miastach taksówkami, czasem transportem miejskim. Śpimy w hotelach o lokalnym standardzie (pokoje 2 osobowe z prywatnymi łazienkami).

Nie pobieramy prowizji za hotele, wycieczki czy transport jak robią to tradycyjne biura podróży. Zakupu dokonujecie u lokalnych dostawców usług, zazwyczaj na miejscu, tak jak i my, w cenie bez dodatkowych marży.

Wyprawę uruchamiamy już dla 2 osób – nie chcemy nikogo zostawić na lodzie lub w niepewności czy dojdzie ona do skutku, a maksymalna grupa jaką chcemy uformować to 8-10 osób. Zależy nam aby była fajna integracja, energia, miłe i wspólne spędzanie czasu, a nie klimat autobusu wycieczkowego.

Na tej stronie będziemy publikować nasz kalendarz wypraw, które rejony Meksyku będziemy eksplorować  najbliższym czasie. Możesz dołączyć w zaproponowanym terminie, lub podać własny – przygotujemy propozycję wyjazdu specjalnie dla Ciebie!

Wyprawy – organizacja

Dlaczego wyprawa do Meksyku?

Meksyk to bardzo ciekawy kraj, znajdziesz tu niezliczoną liczbę cudów natury: wodospady, góry, błękitne laguny, kaniony oraz piękne plaże. Miejsca te są często oddalone od obszarów turystycznych i nie da się tam dotrzeć na jednodniowych wycieczkach z kurortów. Na wyprawie do meksyku będziesz miał szansę poznać jego prawdziwe oblicze zarówno od strony przyrodniczej, jak i kulturowej – będziemy podróżowali po mniejszych miasteczkach i miejscowościach, w których życie toczy się zgodnie z meksykańskimi tradycjami i rytmem. Meksyk i wyprawa to dwa słowa, których nie da się rozłączyć!

Różne ciekawe miejsca w Meksyku i ich opisy znajdziesz na naszym blogu o Meksyku oraz na tej stronie (w języku angielskim): Co zobaczyć na wyjeździe do Meksyku.

Jeśli interesują Cię podróże, a zwłaszcza Meksyk – zapisz się do Newslettera. Nie częściej niż raz w tygodniu dostaniesz informacje o nietuzinkowych miejscach, naszych aktualnych wyprawach lub dobrych promocjach na loty do Meksyku. Zapraszamy!


Napisz do nas