Wyprawy - Poznaj Meksyk - Podróżuj z nami poza utartym szlakiem
Wyprawy

Wyprawy

Chcesz zobaczyć prawdziwy Meksyk, poza utartą trasą, poznać miejsca mało znane, meksykańską kulturę, kuchnię różnych regionów, zobaczyć zabytki, piękną przyrodę oraz przeżyć prawdziwą meksykańską wyprawę? Meksyk czeka na Ciebie!


Nadchodzące wyprawy do Meksyku w 2019 roku

Meksyk last minute wyjazd
Meksyk wyprawa
Meksyk Wyprawa 2019 Swięto Zmarłych
Wyprawa Meksyk 15 dni październik 2019
Meksyk wyprawa 2019

Dołącz do naszej wyprawy! Na 2, 3 tygodnie, lub więcej. Zapraszamy Cię do współuczestniczenia i współtworzenia tej podróży życia!

Dlaczego współtworzenia? Bo proponowane przez nas programy są elastyczne, dopasujemy je wspólnie w zależności od ostatecznego terminu przelotów i preferencji Grupy. Nie jest to wycieczka ze ściśle zaplanowaną trasą i sztywnymi terminami noclegów. Rezerwujemy je sobie na bieżąco, a jeśli dane miejsce nam się spodoba – możemy tam zostać dłużej. Chcecie w okolicy więcej atrakcji spoza programu? Nie ma sprawy! Ahoj, przygodo!

Uwaga, nie oferujemy wycieczki objazdowej ani zorganizowanej imprezy turystycznej. To tak naprawdę wyprawa na własną rękę, tyle ze z naszym wsparciem. Oznacza to, że nie pobieramy opłat za hotele, wycieczki czy transport. Zakupu dokonujecie na miejscu, tak jak i my, bez żadnej prowizji.

Wyprawę uruchamiamy już dla 2 osób – nie chcemy nikogo zostawić na lodzie lub w niepewności czy dojdzie ona do skutku, a maksymalna grupa jaką chcemy uformować to 6 osób. Zależy nam aby była fajna integracja, energia, miłe i wspólne spędzanie czasu, a nie klimat autobusu wycieczkowego.

Na tej stronie będziemy publikować nasz kalendarz wypraw, które rejony Meksyku będziemy eksplorować  najbliższym czasie. Możesz dołączyć w zaproponowanym terminie, lub podać własny – sprawdzimy, gdzie wtedy nas poniesie!

Wyprawy – organizacja

Dlaczego wyprawa do Meksyku?

Meksyk to bardzo ciekawy kraj, znajdziesz tu niezliczoną liczbę cudów natury: wodospady, góry, błękitne laguny, kaniony oraz piękne plaże. Miejsca te są często oddalone od obszarów turystycznych i nie da się tam dotrzeć na jednodniowych wycieczkach z kurortów. Na wyprawie do meksyku będziesz miał szansę poznać jego prawdziwe oblicze zarówno od strony przyrodniczej, jak i kulturowej – będziemy podróżowali po mniejszych miasteczkach i miejscowościach, w których życie toczy się zgodnie z meksykańskimi tradycjami i rytmem. Meksyk i wyprawa to dwa słowa, których nie da się rozłączyć!

Różne ciekawe miejsca w Meksyku i ich opisy znajdziesz na naszym blogu o Meksyku oraz na tej stronie (w języku angielskim): Co zobaczyć na wyjeździe do Meksyku.

Jeśli interesują Cię podróże, a zwłaszcza Meksyk – zapisz się do Newslettera. Nie częściej niż raz w tygodniu dostaniesz informacje o nietuzinkowych miejscach, naszych aktualnych wyprawach lub dobrych promocjach na loty do Meksyku. Zapraszamy!


WhatsApp chat