Plan Podróży - Poznaj Meksyk - Wyjazd na własną ręke do Meksyku
Plan Podróży

Plan Podróży

Jesteś gotowy na samodzielną podróż do Meksyku, jednak nie masz czasu na zaplanowanie trasy, nie wiesz które rejony Meksyku są bezpieczne, co warto zobaczyć, jak się po nim poruszać, a może po prostu nie znasz języka hiszpańskiego? Jesteśmy aby Ci pomóc.

Plan podróży – co to takiego?

To rozpisany dzień po dniu plan podróży na własną rękę, stworzony zgodnie z twoimi indywidualnymi preferencjami i zainteresowaniami, z dokładnymi informacjami czym, skąd i dokąd się przemieścić, lokalizacjami i rekomendacją hoteli, atrakcji,  wycieczek, restauracji. Będzie zawierał również przewidywany kosztorys wyjazdu. Jeśli będziesz przemieszczał się transportem publicznym wskażemy Ci dokładnie gdzie znajdziesz terminale autobusowe i w jakich godzinach będziesz mógł odbyć podróż.

Jaka jest forma planu podróży?

Plan otrzymasz w postaci kompletnego dokumentu łatwego do czytania na urządzeniu mobilnym oraz w formie map, które będziesz mógł używać również w miejscach bez dostępu do Internetu. Ale to nie wszystko! To co nas wyróżnia to wsparcie podczas podróży, 24h na dobę możesz do nas zadzwonić z dowolnym pytaniem, problemem dotyczącym wyjazdu. Nie będziesz mógł porozumieć się, zgubisz się, wystąpi jakiś problem, a może zobaczysz coś nietypowego i chciałbyś się dowiedzieć co to jest? Wystarczy, że do nas zadzwonisz.

Jeśli należysz do osób, które cenią sobie niezależność w drodze, lubią samodzielne podróże, ale brakuje im czasu lub ochoty na szukanie wszystkiego w sieci i precyzyjne planowanie – ta usługa jest właśnie dla Ciebie! Nie chcesz przeszukiwać całego Internetu w poszukiwaniu informacji o ciekawych miejscach, nie znalazłeś nic inspirującego na WikiTravel? Zapraszamy do nas!

Jak powstaje indywidualny plan podróży do Meksyku?

  1. Na początku jest rozmowa na temat Twoich oczekiwań i preferencji. Jej celem jest ustalenie terminu, miejsca, do którego należy zakupić bilety lotnicze i określenie regionu oraz rodzaju atrakcji do zwiedzania. Na podstawie rozmowy dowiemy się czy wolisz plaże, ruiny, zabytki, kościoły, muzea, trekkingi, adrenalinę czy lokalne smaczki, aby maksymalnie dopasować Twój plan podróży do Ciebie.
  2. Po zakupie biletów lotniczych (pomagamy je wyszukać) projektujemy Twój indywidualny program podróży, podpowiadając Ci miejsca i atrakcje, zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Cała aranżacja jest na bieżąco z Tobą konsultowana, aż do uzyskania Twojej akceptacji. Podajemy Ci koszty atrakcji, plusy i minusy (jeśli takowe są). Pomagamy w dokonaniu rezerwacji bądź zakupu biletów.
  3. Po akceptacji trasy wybieramy dla Ciebie noclegi i środki transportu odpowiadające Twoim oczekiwaniom, zgodnie z wybranym standardem – od hosteli i hoteli, poprzez hotele All inclusive, po apartamenty czy wille z basenem. Od lokalnych środków transportu, przez autobusy turystyczne, po prywatne busy dla małych grup. Propozycje wraz z kosztami dostajesz do akceptacji. Pomagamy w rezerwacji i/lub zakupie.
  4. Spisujemy dla Ciebie cały plan podróży w wersji elektronicznej – do wydruku lub na smartfona. Każdy dzień z osobna, z lokalizacjami, trasami, mapami, kontaktami, numerami rezerwacji, itp. Nie sposób się z tym zgubić.
  5. Podczas podróży jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy w każdej sytuacji.

Cena: 75 zł za dzień podróży / na osobę. Przy większych grupach ustalamy cenę indywidualnie.

Jeśli chcesz jednak zwiedzić Meksyk pod naszą opieką – zapraszamy na wyprawę

Jeśli jesteś zainteresowany planem lub chcesz uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz.

Jeżeli chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili - zostaw swój numer telefonu.
Plan podróży