Twój Plan Podróży - Poznaj Meksyk - Wyjazd na własną ręke do Meksyku
Twój Plan Podróży

Twój Plan Podróży

Twój indywidualny plan podróży – co to takiego?

To rozpisany dzień po dniu plan podróży, z dokładnymi informacjami czym, skąd i dokąd się przemieścić, lokalizacjami hoteli, terminali (w formie map), atrakcjami,  wycieczkami z lokalnym przewodnikiem oraz z przewidywanym kosztorysem

Jeśli należysz do osób, które cenią sobie niezależność w podróży, lubią wyprawy na własną rękę, ale brakuje im czasu lub ochoty na szukanie wszystkiego w sieci i precyzyjne planowanie – ta usługa jest właśnie dla Ciebie! Nie chcesz przeszukiwać całego internetu w poszukiwaniu informacji o ciekawych miejscach, nie znalazłeś nic inspirującego na WikiTravel? Zapraszamy do nas!

Jak powstaje taki plan podróży? Poniżej odpowiedź w kilku krokach

  1. Na początku jest rozmowa na temat Twoich oczekiwań i preferencji. Jej celem jest ustalenie terminu, miejsca, do którego należy zakupić bilety lotnicze i określenie regionu oraz rodzaju atrakcji do zwiedzania. Na podstawie rozmowy dowiemy się czy wolisz plaże, ruiny, zabytki, kościoły, muzea, trekkingi, adrenalinę czy lokalne smaczki, aby maksymalnie dopasować Twój plan podróży do Ciebie.
  2. Po zakupie biletów lotniczych (pomagamy je wyszukać) projektujemy Twój indywidualny program podróży, podpowiadając Ci miejsca i atrakcje, zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Cała aranżacja jest na bieżąco z Tobą konsultowana, aż do uzyskania Twojej akceptacji. Podajemy Ci koszty atrakcji, plusy i minusy (jeśli takowe są). Pomagamy w dokonaniu rezerwacji bądź zakupu biletów.
  3. Po akceptacji trasy wybieramy dla Ciebie noclegi i środki transportu odpowiadające Twoim oczekiwaniom, zgodnie z wybranym standardem – od hosteli i hoteli, poprzez hotele All inclusive, po apartamenty czy wille z basenem. Od lokalnych środków transportu, przez autobusy turystyczne, po prywatne busy dla małych grup. Propozycje wraz z kosztami dostajesz do akceptacji. Pomagamy w rezerwacji i/lub zakupie.
  4. Spisujemy dla Ciebie cały plan podróży w wersji elektronicznej – do wydruku lub na smartfona. Każdy dzień z osobna, z lokalizacjami, trasami, mapami, kontaktami, numerami rezerwacji, itp. Nie sposób się z tym zgubić
  5. Cena: 75 zł za dzień podróży / na osobę.

Zapraszamy na wyprawę

twój plan podróży
Napisz do nas